Rezys Wrocław - szlabany

tel. 508-33-10-60
e-mail: biuro@rezys.pl
rezys

Szlabanyszlaban Obiekty handlowe, przemysłowe, osiedla mieszkaniowe i parkingi często wymagają sprawnej oraz zapewniającej bezpieczeństwo kontroli przejść.

Ditec oferuje szeroka gamę szlabanów Qik i Upper, co pozwala na odpowiedni dobór w zależności od szerokości wjazdu, częstotliwości użytkowania oraz oczekiwań klienta.

Wszystkie szlabany wyposażone są w mocne motoreduktory z wbudowanymi centralami o różnych funkcjach. Można je sterować z przycisku, drogą radiowa lub za pomocą nowoczesnych systemów kontroli dostępu.


Szlabany automatyczne do 8 m


szlaban automatyczny Qik to szlabany o nowoczesnych rozwiązaniach konstrukcyjnych, z silnikami na 24 V lub 230 V przeznaczone są do przejść o szerokości do 6 m, do pracy częstej lub intensywnej.

Charakteryzują się innowacyjnym wyglądem i zaokrąglonymi kształtami, ich obudowa w kolorze metalicznym jest odporna na warunki atmosferyczne. W opcji obudowa ze stali nierdzewnej.

Aluminiowe ramię wyposażone jest w profile gumowe, a w szlabanie na 24 V istnieje możliwość oświetlenia ramienia diodami. Wszystkie szlabany mają łatwe odblokowanie kluczykowe oraz funkcje natychmiastowego zamknięcia.

Szeroka gama akcesoriów pozwala na przystosowanie urządzenia do wymagań klienta oraz warunków użytkowania.

Szlabany te zostały przetestowane na ponad 1.000.000 cykli.